Çocukları Levent Kırca'yı reddetti

22 Aralık 2016
Reklamlar

Geçtiğimiz yıl hayatını kaybeden usta tiyatrocu Leven Kırca'nın mirası dört çocuğu tarafından reddedildi. Rahmetli oyuncunun Oya Başar'dan çocukları Umut Kırca ve Ayşe Kırca'nın ardından, Nur Diner'den çocukları Oğulcan Kırca ve Özdeş Kırca da mirası reddetmek için İstanbul Sulh Hukuk Mahkemesi'ne dava açtı. Mahkeme, mirasın reddine karar verdi.

350-400 BİN LİRA BORCU ORTAYA ÇIKTI

Merhum Leven Kırca'nın, vefatından sonra 350-400 bin lira arasında borcu olduğu ortaya çıkmıştı. Çocuklarının bu yüzden reddi mirasa başvurdukları iddia edilmişti. Oyuncunun ilk eşinden çocukları Umut Kırca ve Ayşe Kırca, önce davranarak miras reddini mahkemeye taşımıştı.


"BORÇ VARSA LEVENT VE OĞULCAN'INDIR"

Levent Kırca'nın ilk eşi Oya Başar, "Biz Levent'in malını, mülkünü istemiyoruz. Oğulcan'la kurdukları şirketle ne iş yaptıklarını da bilmiyorduk. Çocuklar bilmediği bir parayı kabul etmek istemedi. Borç harç varsa da Levent ile Oğulcan'ındır" açıklamasını yapmıştı.


"SİZE PARA BIRAKMADIM, BORÇ DA..."

Usta tiyatrocunun çocuklarına daha önceden, "Ben size para bırakmadım, ben size borç da bırakmadım. Bu durumun ileride size sıkıntı çıkarmaması için reddi miras yapın. Bu sizin hukuki hakkınızdır." dediği öğrenilmişti.

Bunlar da İlginizi Çekebilir

Survivor Başladı Kavgalar da Başladı ZUHAL TOPAL'DAKİ İLGİNÇ GELİN ADAYI HERKESİ ŞAŞIRTTI ERKEĞİNİ 30 SANİYE İÇİNDE ETKİSİZ HALE GETİREN KADIN Dünyanın en korkunç yılanları

Bakmadan Geçme!

KAPAT
ADNAN OKTAR PARA CEZASINA RAĞMEN KEDİCİKLERİNİ OYNATIYOR
http://cdn00.vidyomani.com/c/2/3/0/cocuklari-levent-kirca-yi-reddetti/index.html#fb